Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.02.2018 09:08

​Protestë me muzikë

Prishtinë | 24/04/2012 14:08

Nën tingujt e instrumenteve muzikore, studentët e Fakultetit të Arteve të UP-së, kanë protestuar të martën, duke kërkuar nga rektorati i UP-së, kushte dhe hapësirë të nevojshme për studime. Ata, po ashtu, kanë bërë të ditur se do të protestojnë deri në plotësimin e të gjitha kushteve të nevojshme, pasi që kushtet në të cilat po i kryejnë studimet, i kanë mjaftë të vështira.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress