Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.09.2017 07:51

​Kryeministri Thaçi ngushëlloi familjen Aliu

Prishtinë | 26/04/2010 11:10

Qeveria e Republikës së Kosovës dhe të gjitha institucionet e vendit me respekt të lartë do të kujtojnë përherë veprimtarinë e Ali Aliut, e cila ishte në shërbim të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës, thuhet në telegramin e ngushëllimit që kryeministri, Hashim Thaçi, i ka dërguar familjes Aliu.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress