Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 02:54

​Prania e KFOR-it shtensionon situatën në veri

Prishtinë | 20/04/2012 20:48

Rritja e pranisë së KFOR-it në lagjet e veriut të Mitrovicës ka ndikuar në shtensionimin e situatës. Kështu vlerësuan gjatë një takimit të përbashkët kryetari i komunës, Avni Kastrati dhe komandanti i detashmentit të përbashkët të KFOR-it në veri, kolonel Adolf Conrad.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress