Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 07:47

​Policia do t’i ndalojë zgjedhjet lokale serbe

Prishtinë | 03/05/2012 17:23

Policia e Kosovës edhe një herë është shprehur se është e vendosur që të mos lejojë mbajtjen e zgjedhjeve lokale serbe në Kosovë, për këtë qëllim, tashmë ka urdhrin operativ. Ndërsa, për sa u përket zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare të Serbisë, Policia e Kosovës do të ofrojë siguri gjatë procesit zgjedhor.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress