Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:13

​Pesë vjet burg pse shkrepi mbi dritaren e supermarketit

Pejë | 29/03/2012 18:23

Një panel i përbërë prej dy gjykatësve të EULEX-it dhe një gjykatësi vendas nga Gjykata e Qarkut në Pejë, të enjten shpallën fajtor të pandehurin Dervish Idrizaj për veprën penale të shkaktimit të rrezikut të përgjithshëm. Ai u dënua me pesë vjet burg.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress