Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 20.05.2019 01:54

​Përurohet objekti i ri i shkollës “Hoxhë Kadri Prishtina”

Prishtinë | 20/11/2012 15:31

Shkolla e mesme ekonomiko-juridike “Hoxhë Kadri Prishtina” në Prishtinë u bë me objekt të ri. Përurimin e këtij objekti e bënë Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Ramë Buja dhe kryetari i Komunës së Prishtinës Isa Mustafa.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress