Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 07:52

​PDK përmbyll fushatën në Ferizaj

Ferizaj | 25/05/2012 16:14

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për kryetar të Ferizajt, Agim Aliu, ka përmbyllur të premten fushatën parazgjedhore, me një tubim elektoral të mbajtur të teatrin e qytetit, e ku kanë marrë pjesë edhe drejtues të lartë të këtij subjekti, me ç'rast është thënë se fitorja e Agim Aliu, është fitore për qytetarin dhe për një zhvillim demokratik të tij.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress