Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:19

​PDK dhe AAK, dakord për koalicion

Prishtinë | 20/09/2012 13:22

Deri sa zyrtarët e partive politike nga PDK dhe AAK, nuk pranojnë zyrtarisht arritjen e një marrëveshje për zgjerimin e koalicionit qeverisës, burime të Kosovapress-it bëjnë të ditur, se tanimë një marrëveshje e tillë është arritur dhe pritet vetëm bërja publike e kësaj marrëveshjeje.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress