Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.08.2017 02:42

​Paul McCartney, 1400 truproja në Bogota

Bogota | 02/05/2012 20:33

Sir Paul McCartney udhëtoi në Bogota për një koncert dhe ‘Daily Mail’ bën të ditur se gjatë qëndrimit në Kolumbi ish-pjesëtari i Beatles u ruajt nga 1400 policë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress