Follow Us

KYQU SQ EN
E Enjte, 27.10.2016 08:55

​Pallati i Drejtësisë, qershorin e ardhshëm

Prishtinë | 18/05/2012 16:57

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, sot është takuar me Ministrin e Administratës Publikë, Mahir Yagcilar dhe përfaqësuesit e Komisionit Evropian, me qëllim të njoftimit me ecurit e punëve në ndërtimin e Pallatit të Drejtësisë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress