Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:22

​Pak dihet për Agjencinë e Mbrojtjes së të Dhënave Personale (Video)

Prishtinë | 30/04/2013 12:18

Agjencia për Mbrojtjen e të Dhënave Personale do të ishte mirë që të vendosej në një objekt qeveritar për të mos paguar qera, pastaj të bënte presion në institucione që të zgjedhin zyrtarin për mbrojtje të të dhënave si dhe të ndikonte në hartimin e rregulloreve për kriteret dhe mënyrën e ruajtjes së të dhënave personale.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress