Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.10.2017 10:23

​Për Festën e Pashkëve, thirrjet në telefoninë fikse 50 për qind më lirë

Prishtinë | 14/04/2006 12:08

Me rastin e festës së Pashkëve, të hënën të gjitha thirrjet që bëhen brenda dhe jashtë Kosovës përmes telefoninë fikse do të jenë më lirë për 50 për qind.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress