Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 22.02.2018 05:35

​OSBE: nenet 37 dhe 38 zvogëlonin lirinë e mediave

Prishtinë | 08/05/2012 17:13

Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Ambasadori Werner Almhofer ka mirëpritur sot vendimin e presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga për t’i kthyer në rishikim dispozita të caktuara të kodit të ri penal të cilat kërcënojnë të zvogëlojnë lirinë e mediave.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress