Nora dhe Gena: “Le Mama” (Video)

prev next
 
Prishtinë E diel, 23 Qershor 2013 14:13

Bashkëpunimeve muzikore që synojnë të shndërrohen në hite të kësaj vere u është bashkuar edhe Nora Istrefi.

Këngëtarja ka publikuar videoklipin e këngës “Le Mama” në bashkëpunim me këngëtarin e zhanrit pop-folk Gena.

Muzika është punuar nga BigBangBeats & Çekiç derisa videoklipi është punuar nga Entermedia.

 
 
 
comments powered by Disqus
 
 
 
 
 

Ju rekomandojmë