Follow Us

KYQU SQ EN
*staurday, 01.10.2016 03:44

​Nora dhe Gena: “Le Mama” (Video)

Prishtinë | 23/06/2013 14:13

Bashkëpunimeve muzikore që synojnë të shndërrohen në hite të kësaj vere u është bashkuar edhe Nora Istrefi.

Këngëtarja ka publikuar videoklipin e këngës “Le Mama” në bashkëpunim me këngëtarin e zhanrit pop-folk Gena.

Muzika është punuar nga BigBangBeats & Çekiç derisa videoklipi është punuar nga Entermedia.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress