Follow Us

KYQU SQ EN
E Martë, 27.09.2016 10:54

​Një gjoks si i Tunes!

Prishtinë | 31/01/2013 16:05

Ajo di të bëjë për vete të gjithë, qoftë meshkujt por edhe femrat si me kengë ashtu edhe me pamje.

Është fjala për këngëtaren e njohur e cila përveç talentit ka edhe pjesën femërore me të cilën josh meshkujt dhe bën xheloze femrat…

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress