Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.09.2017 06:14

​Nesër hapet panairi i parë i turizmit në Kosovë (i plotësuar)

Prishtinë | 21/04/2009 14:54

Shoqata e Turizmit të Kosovës (KOTAS) lanson në Prishtinë në Ditën e Tokës panairin e parë për udhëtime dhe turizëm, ku do të marrin pjesë më shumë se 40 biznese dhe organizata. të cilat do të paraqesin veprimtaritë dhe produktet që do të nxisin bashkësinë ndërkombëtare në Kosovë që të “Rrinë për fundjavë- Të përjetojnë Kosovën”.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress