Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.05.2017 07:32

​Në BE-e si Kosovë apo si Shqipëri Etnike?

Prishtinë | 03/06/2012 09:48

“Nëse shoqëria amerikane dëshiron që parimet dhe principet e rregullimit të saj shtetëror të ndërtohen si rrjedhojë e një vetëreflektimi dhe vetëkuptimi të kushteve dhe rrethanave të veta specifike e jo si një rezultat i rasteve, ajo s’ pari duhet t’i nënshtrohet një procesi të deliberalizimi të hapur publik kolektiv”- Aleksandar Hamilton

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress