Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 03:03

​Moderatori suedez - serbëve: Jeni Breivika dhe psikopatë

Prishtinë | 23/04/2012 12:53

Aktori dhe moderatori i njohur suedez i radios, Gert Filking, në një emision në Radio Stockholm 1, i ka quajtur serbët Breivika, psikopatë dhe derra të mallkuar.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress