Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 07:54

​Ministrit Hoxhaj i duhet të raportojë

Prishtinë | 25/04/2012 14:41

Gjatë takimit të sotëm të Komisionit për Punë të Jashtme të Kuvendit të Kosovës është bërë e ditur se këtë të premte, ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj, do të raportojë para këtij Komisioni për aktivitetet e deritanishme, ato aktuale, si dhe për planet në vijim të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kosovës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress