Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 07:19

​Mesazhe paqeje nga Katedralja “Nënë Tereza”

Prishtinë | 07/04/2012 22:45

Në Katedralen “Nënë Tereza” në Prishtinë, sapo ka përfunduar mesha kryesore me rastin e Ditës së Pashkëve, e cila është drejtuar nga Ipeshkvi i Ipeshkvisë së Kosovës, Imzot Dodë Gjergji, gjatë së cilës, ai ka bërë thirrje për jetë në paqe dhe mirëkuptim me të tjerët.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress