Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 22.03.2018 10:16

​Liria e mediave të jetë e paprekshme (me video)

Prishtinë | 03/05/2012 14:43

Lëndët që ka të bëjnë me shpifjet nuk mund të gjykohen si penale, si dhe nuk ekziston liri e tepruar e shtypit, por vetëm liri apo kufizim i saj. Kështu u tha në tryezën e rrumbullakët me temën ‘Respektimi i Kodit të Etikës në Kosovë-Garanci për shtypin e lirë”, të organizuar nga Këshilli i Mediave të Shkruara të Kosovës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress