Follow Us

KYQU SQ EN
E Enjte, 27.10.2016 08:41

​Kuvendi hap qendër për vizitorë

Prishtinë | 14/09/2012 15:43

Me rastin e shënimit të Ditës Ndërkombëtare të Demokracisë është bërë hapja solemne e Qendrës së Vizitorëve në Kuvendin e Kosovës, me ç’rast kryeparlamentari Jakup Krasniqi dhe zëvendësambasadorja e SHBA-ve në Kosovë, Kelly Degnan e kanë vlerësuar si hap të rëndësishëm hapjen e kësaj qendre, në mënyrë që qytetarët të dinë më shumë për punën e Kuvendit dhe të dëgjohet zëri i tyre.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress