Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 14.12.2017 01:26

​Fton bizneset turke për investim në Kosovë

Prishtinë | 15/04/2012 18:58

Në kuadër të vizitë së saj në Turqi, zëvendëskryeministrja Mimoza Kusari-Lila, takoi bizneset turke, shoqatat shqiptare të Stambollit dhe Bursës, të cilët i ftoi të investojnë në Kosovë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress