Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.09.2017 06:33

​Krasniqi: Marrëveshja për Presidenten, nuk ishte e gabuar

Prishtinë | 03/09/2012 12:39

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, padeklaruar se marrëveshje e arritur mes tre liderëve politik, për zgjedhjen e Presidentes Atifete Jahjaga, nuk ka qenë një marrëveshje e gabuar, por pohoi se politika kosovare duhet ta respektojë marrëveshjen dhe vendimet e Kuvendit.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress