Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.02.2019 05:16

​"Kosova" e Buxhovit në Rozhajë

Rozhajë | 29/04/2012 10:07

Pas pritjes madhështore që iu bë ditë më parë në Shkup dhe Tetovë, "Kosova" e Jusuf Buxhovit arriti edhe në Rozhajë.

Loading...
 
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress