Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:18

​Kontrata trivjeçare për punëtorët e distribucionit dhe furnizimit

Prishtinë | 08/05/2012 18:32

Distribucioni dhe furnizimi do të ndahen nga Korporata Elektroenergejtike, kurse punëtorëve u është premtuar vazhdimi i kontratave edhe për tri vite të tjera.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress