Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 19.03.2018 07:19

​Kontrata trivjeçare për punëtorët e distribucionit dhe furnizimit

Prishtinë | 08/05/2012 18:32

Distribucioni dhe furnizimi do të ndahen nga Korporata Elektroenergejtike, kurse punëtorëve u është premtuar vazhdimi i kontratave edhe për tri vite të tjera.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress