Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.02.2019 05:16

​Kërkohet përkrahje për personat me inteligjence të jashtëzakonshme

Prishtinë | 15/07/2012 15:45

Personat me dhunti të veçantë intelektuale, e të cilët janë vlerë kombëtare e pazëvendësueshme, nuk kanë tërhequr vëmendjen e duhur dhe se shpesh herë, nuk kanë kurrfarë vëmendje të shoqërisë. Kjo situatë duhet të ndryshohet sa më parë.

Loading...
 
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress