Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 12:26

​Kërkohet largimi i barrikadave

Mitrovicë | 17/04/2012 13:07

Situata në komunën e Mitrovicës është mjaft e ndërlikuar dhe e tensionuar, edhe pse gjatë ditëve të fundit nuk ka pasur incidente të rënda.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress