Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 03:15

​Jep dorëheqje kryetari i Kaçanikut

Kaçanik | 11/05/2012 12:45

Xhabir Zharku ka dhënë dorëheqje nga posti i kryetarit të Komunës të Kaçanikut dhe nga ai i kryetarit të Degës të PDK-së në Kaçanik vetëm pak ditë pas vendimit të Gjykatës Supreme të Kosovës për fuqizimin e aktgjykimit të shkallës së parë me të cilin ai është dënuar me 3 vjet burgim për veprën penale të detyrimit.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress