Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.02.2017 01:17

​Imazhet seksi të kryeprokurores Ina Rama në plazh

Tiranë | 16/09/2012 19:58

Kryeprokurorja shqiptare, Ina Rama, është një person shumë i kujdesshëm, që askush të mos mësojë detaje të jetës së saj jashtë profesionit, dhe aq më pak të ketë në qarkullim imazhe të saj mbi këtë pjesë të jetës, që ajo e ruan me fanatizëm.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress