Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.08.2017 06:52

​Hetimi i EULEX, antikushtetues

Tiranë | 12/05/2012 16:56

Për ish-Prokurorin e Përgjithshëm të Shqipërisë, Arben Rakipi, ligji për lejimin e hetimeve të EULEX-it në Shqipëri, për të verifikuar akuzat e Dick Marty-t, ka zgjidhur vetëm një situatë politike, për kompetencat dhe privilegjet që i ka dhënë një autoriteti të huaj.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress