Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.01.2017 03:13

​Gjykata e Qarkut në Pejë po tregohet efikase

Pejë | 21/04/2012 17:13

Sipas udhëheqësve të Gjykatës së Qarkut në Pejë janë bërë punë të mira në këtë gjykatë dhe shumica e lëndëve të mbledhura nga vitet e kaluara janë zgjidhur, ndërsa gjyqtarët tani janë duke u përgatitur për zgjidhjen e lëndëve të reja.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress