Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:46

​Gjykata e Qarkut në Pejë po tregohet efikase

Pejë | 21/04/2012 17:13

Sipas udhëheqësve të Gjykatës së Qarkut në Pejë janë bërë punë të mira në këtë gjykatë dhe shumica e lëndëve të mbledhura nga vitet e kaluara janë zgjidhur, ndërsa gjyqtarët tani janë duke u përgatitur për zgjidhjen e lëndëve të reja.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress