Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.10.2017 10:13

​Gjykata duhet të kompletohet me personel nga stafi administrativ dhe gjyqësor

Besianë | 10/06/2008 13:27

Gjykata komunale për Kundërvajtje në Besianë, me personelin gjyqësor që ka, në pesë muajt e parë të këtij viti ka pasur 3987 lëndë për shqyrtim. Në këtë grup të lëndëve hyjnë edhe 672 lëndë, të cilat janë bartë si të pakryera nga viti paraprak, ka thënë në një intervistë për Kosovapress kryetari i Gjykatës për Kundërvajtje në Besianë, Sahit Sylejmani.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress