Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 21.10.2017 08:52

​Gjilanasit në “Ditën e hapur” i shprehin brengat e përditshmërisë kryetarit të KK-së

Gjilan | 18/04/2006 14:10

Zyrtarët komunalë të Gjilanit thanë të martën se numri i qytetarëve që vizitojnë kryetarin e komunës në "Ditën e hapur" është gjithnjë më i madh, ndërsa problemet më të shumta për të cilat ata ankohen dhe që kërkojnë zgjidhje janë papunësia, gjendja e rëndë sociale, infrastruktura dhe probleme të ngjashme.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress