Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:40

​Fokus: Në kufirin me Kosovën ka grupe të armatosura

Shkup | 24/04/2012 10:57

Në titullin “Maqedonia në kazanin kosovar” e përditshmja maqedonase “Fokus” e ditës së martë shkruan se në rajonin e Likovës dhe përgjatë kufirit Maqedoni-Kosovë ka grupe të uniformuara dhe të armatosura. Këto grupe të uniformuara, sipas gazetës, i kanë parë edhe policia dhe me këtë janë të njohur instancat më të larta të Ministrisë së Punëve të Brendshme.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress