Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 26.05.2018 02:09

​Flori akuzon Adrianin për kopjim të ‘’Tallavas’’

Tiranë | 21/10/2012 15:36

Kemi menduar se xhelozia dhe intrigat ekzistojnë më së shumti në botën femërore, por suksesi si duket është mollë sherri edhe për meshkujt. ‘’Ngjyra e kuqe’’ është kënga që për momentin po thyen rekordin e shikueshmërisë dhe klikimeve në tregun shqiptar dhe është kështu projekti më i dëgjuar dhe shikuar gjithandej.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress