Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.09.2017 05:05

​Fillon xhirimi i ‘Hangover 3’

Los Angjelos | 12/09/2012 21:14

Ka nisur xhirimi i ‘Hangover 3’, filmit të fundit të komedisë së famshme. Bradley Cooper, Justin Bartha, Zach Galifiankis dhe Ed Helms u panë në Pasadena të Kalifornisë duke u bërë gati për punë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress