Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.04.2018 10:57

​Fermerët bashkohen në union

Prishtinë | 05/04/2012 14:41

Tash e tutje të gjithë fermerët e Kosovës do të mund të kenë një adresë të vetme për kërkesa, ankesa, njoftime dhe gjithçka tjetër, dhe jo vetëm për përfaqësim brenda vendit, por edhe në shtetet e BE-së.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress