Follow Us

KYQU SQ EN
E Premte, 30.09.2016 02:01

​Fëmija i sapolindur kap dorën e mjekut

Nju Jork | 04/01/2013 14:08

Një fotografi e një fëmije bërë gjatë momenteve të lindjes nga i ati i cili më pas e ka postuar atë për miqtë në Facebook, është kthyer në një hit në këto ditë të para të vitit 2013.

Fotoja është realizuar nga amerikani Randy, ndërkohë që gruaja e tij, Alicia, po lindte vajzën e tyre Nevaeh me operacion cezarian. "Doktori më thirri: Hej, ajo po më kap gishtin," - shprehet Randy. "Kështu që vrapova aty dhe shkrepa këtë foto, që është kaq e mrekullueshme", tregon ai.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress