Follow Us

KYQU SQ EN
E Premte, 30.09.2016 05:28

​Ermali dhe Ami do të bëhen prindër

Tiranë | 20/04/2013 14:07

Ermali dhe Ami do të bëhen prindër.

Pas një shtatzënie të dështuar çifti i njohur shqiptarë thuhet se janë në pritje të fëmijës së parë.

“Zoti ka vendosur t’i bekojë me një fëmijë”, ka qenë një nga komentet e bëra në rrjetin social Facebook, ku ishte publikuar një foto e çiftit.

Lajmi për shtatzëninë e Amit është konfirmuar për “Bluetooth” edhe nga një burim i afërt me çiftin, sipas të cilit dyshja e suksesshme vjen dhuratë pas hyrjes në tre vjetorin e martesës.

“Janë të dy shumë të lumtur. Gati sa s’fluturojnë”, ka thënë burimi./Kosovapress/

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress