Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 21.04.2018 07:49

​Edhe studentët në aksionin e 24 majit

Prishtinë | 09/05/2012 15:21

Në mbështetje të iniciativës qytetare “Ta pastrojmë Kosovën”, e cila më 24 maj do të ndërmerr aksionin për pastrimin e ambientit në tërë Kosovën, kanë dal edhe studentët e organizatës USPE, të Universitetit të Prishtinës. Përfaqësues të iniciativë “Ta pastrojmë Kosovën” dhe ata të Unionit të Studentëve Pro Evropianë, kanë nënshkruar një memorandum bashkëpunimi, i cili ka për qëllim koordinimin e aktiviteteve të përbashkëta në ditën e caktuar për pastrimin e Kosovës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress