Follow Us

KYQU SQ EN
*staurday, 01.10.2016 03:43

​E dashura e Noizit mbush 18 vjet

Tiranë | 01/06/2013 21:03

Ka qenë më i përfoluri në lidhjet e tij me femrat, por së fundi me sa duket ka arritur të gjejë femrën që e bën të ndihet mirë.

Deri tani e ka mbajtur të fshehtë lidhjen me “Miss Durrësin” Daniela Pajaziti, por ka pritur ditën që ajo të bëjë 18 vjeç, mosha e duhur për të dalë hapur në publik, shkruan “Panorama Plus”.

Ata kanë preferuar të festojnë në intimitet të plotë në pishina, ku kanë realizuar dhe këto foto provokuese që shihni.

Fotot i ka hedhur në profilin e saj në facebook vetëm për pak minuta, dhe më pas i ka hequr, pasi me sa duket, është penduar.

Gjithsesi, e para që foli për lidhjen e saj me Noizy-n ishte ajo që pohoi se me të po jetonte një lidhje pasiononte dhe se ai është shumë i veçantë.

Ndër të tjera, ajo prezantoi një tjetër Noizy, si djalë të ëmbël dhe që dinte të falte shumë dashuri.

Duket se të dy ata i kanë pasion fotot, pasi dhe historia e tyre e dashurisë lindi ndërsa po realizonin disa foto artistike, dhe fotografi Armand Sallabanda kishte zgjedhur Danielën si modelen që do të shoqëronte Noizy-n.

Lidhja e tyre ka nisur para më shumë se një viti, dhe ata kanë pohuar se: “Shumë njerëz shfaqen skeptikë për vazhdimësinë e kësaj lidhjeje, por ne ndihemi vërtet shumë mirë”.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress