Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.09.2017 06:33

​Depresioni si shkaktar i sëmundjeve

Uashington | 15/09/2012 20:33

Stresi dhe depresioni janë ndër problemet më të shpeshta shëndetësore që ndeshen në popullatë, jo vetëm në atë shqiptare, por dhe botërore në përgjithësi.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress