Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 07:02

​Kuper nesër në Prishtinë

Prishtinë | 30/01/2012 16:11

Ndërmjetësi i Bashkimit Evropian në bisedimet ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit, Robert Kuper, pritet të qëndrojë nesër (e martë) në Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur kryenegociatorja kosovare, Edita Tahiri, në një prononcim për Radion Evropa e Lirë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress