Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.05.2017 02:35

​Edhe KQZ: Aliu dhe Salihaj në balotazh

Prishtinë | 29/04/2012 22:43

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur rezultatet preliminare për zgjedhjet e jashtëzakonshme të mbajtura sot në Komunën e Ferizajt. Sipas kryetares Valdete Daka, prezantimi i shpejtë i rezultateve është mundësuar falë një pilotprojekti për numërimin e votave nga KQZ, i cili projekt ka funksionuar.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress