Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 06:46

​BSPK dhe KSLK, bashkojnë forcat (video)

Prishtinë | 25/04/2012 13:14

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës (BSPK) dhe Konfederata e Sindikatave të Lira të Kosovës (KSLK), kanë nënshkruar një memorandum bashkëpunimi, për bashkim forcash dhe idesh, në mënyrë që sa më shumë të fuqizohet subjekti sindikal në Kosovë, karshi kërkesave për të drejtat që iu takojnë.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress