Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.01.2017 01:15

​Bojkot institucioneve qendrore dhe subjekteve politike

Prishtinë | 03/05/2012 08:27

Agjencia e Pavarur e Lajmeve Kosovapress bojkoton aktivitetet e sotme të Kuvendit të Kosovës, Presidencës, Qeverisë dhe partive politike, në shenjë pakënaqësie me miratimin e Kodit të ri penal të Republikës së Kosovës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress