Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 12:53

​Behramaj: Prodhuesit e patates po manipulohen

Prishtinë | 02/04/2012 18:41

Pas paralajmrimeve të Sindikatës së Bujqve të Kosovës për hedhjen e patateve në sheshin “Nënë Tereza” dhe kërkesës për kompensim për produktet e pashitura, ka reaguar Ministria e Bujqësisë përmes këshilltarit për informim, Adil Behramajt.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress